صفحه اصلی > خبرها > اخبار و اطلاعیه ها 


نسخه چاپي

طراحی و اجرای دوره های آموزشی مدیریت امور بین الملل

طراحی و اجرای دوره های آموزشی مدیریت امور بین الملل با همکاری کارشناسان آموزش، مدیریت امور بین الملل و شرکت ملی تفتکش ایران

در راستای ارتقای دانش و مهارت های تخصصی همکاران محترم مدیریت امور بین الملل ، اولین دوره آموزشی با عنوان "آشنایی با انواع و اجزای کشتی و آشنایی با انواع و نحوه محاسبه اوزان و اجسام محمولات کشتی" برگزار گردید. این دوره چهار روزه، بصورت حضوری و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار گردید.

 

در راستای ارتقای دانش و مهارت های تخصصی همکاران محترم مدیریت امور بین الملل ، اولین دوره آموزشی با عنوان "آشنایی با انواع و اجزای کشتی و آشنایی با انواع و نحوه محاسبه اوزان و اجسام محمولات کشتی" برگزار گردید. این دوره چهار روزه، بصورت حضوری و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار گردید. به منظور تکمیل فرایند آشنایی با اجزای کشتی،  بازدید از یک کشتی LPG  در اسکله بارگیری شرکت پالایش گاز پارس جنوبی در دستور کار قرار گرفت و پس از انجام برنامه ریزی های لازم این بازدید از تاریخ 99/11/19 لغایت 99/11/21 به مدت 2 روز با حضور  7 نفر از کارشناسان و روسای محترم مدیریت امور بین الملل به همراه دو کاپیتان از شرکت ملی نفتکش صورت پذیرفت.

در این سفر همکاران محترم مدیریت امور بین الملل ضمن بازدید از یک کشتی حمل LPG  با انواع کشتیهای حمل گاز مایع، ساختار و ترتیبات عمومی، شهرها و سامانه های لوله کشی، تجهیزات جابجایی بار و ... آشنا شدند.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/19 - ٠٧:٥٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 46

خروج
تصاویر منتخب