صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

رفع مسایل حوزه منابع انسانی مجتمع گاز پارس جنوبی در سايه همدلی

رفع مسایل حوزه منابع انسانی مجتمع گاز پارس جنوبی در سايه همدلی

 

مدير توسعه منابع انسانی شركت ملی گاز ایران در بازدید از پارس جنوبی:

رفع مسایل حوزه منابع انسانی مجتمع گاز پارس جنوبی در سايه همدلی

مسایل حوزه منابع انساني مجتمع گاز پارس جنوبی در سايه همدلي و كارگروهي بايد حل و مرتفع شود.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، ولي الله ديني، مدير توسعه منابع انساني شركت ملي گاز ایران در نشست تخصصي با مديرعامل، مديرمنابع انساني و روساي منابع انساني پالايشگاه هاي مجتمع گاز پارس جنوبی، با بیان این مطلب، گفت: بايد فعاليت ها و تلاش هاي شبانه روزي كاركنان و متخصصان در اين مجتمع بزرگ مشخص و ديده شود.

وي با اشاره به شيوع ويروس كرونا طی این یک‌سال، خاطرنشان كرد: متاسفانه با شيوع اين ويروس منحوس، ارتباطي كه بايد در حوزه منابع انساني ستاد شركت ملي گاز ايران با كاركنان و متخصصان مناطق عملياتي و بخصوص با همكاران مجتمع محقق مي شد، بسيار كم رنگ شده و اميدواريم اين مشكل با شيوه هاي نوين و جديد مرتفع شود.

دینی با اشاره به اجراي طرح طبقه بندي مشاغل گفت: طرح طبقه بندي مشاغل باعث مي شود كه شخص در جايگاه خود از مزاياي شغلي آن جایگاه بهره‌مند شود. در اين مورد باید كارگروهي از مجتمع گاز پارس جنوبي و منابع انساني ستاد شركت ملي گاز ايران تشكيل شود و اين كار با موفقيت به سرانجام برسد.

مدير توسعه منابع انساني شركت ملي گاز ایران با اشاره به ديگر طرح هاي اجرايي حوزه منابع انساني، گفت: طرح بيمه تكميلي يكي از كارهاي مهم  بوده كه براي پيمانكاران و تمامي نيروها در حال پرداخت است.

وي در پایان، اظهار داشت: بايد روي استانداردها و رويه ها كنترل و نظارت بيشتري داشته باشيم. همچنین بايد معيارها، انتخاب‌ها و انتصابات بر روي شايسته‌سالاري و با روش هاي صحيح انجام شود، تا آسيب ها در اين خصوص كمتر و عدالت نصبي حكم فرما و رعايت شود.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/20 - ٠٨:٥٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 139

خروج
تصاویر منتخب