صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

آغاز آموزشهای مجازی اعضای هیات مدیره شرکتهای تابعه ملی گاز ایران

آغاز آموزشهای مجازی اعضای هیات مدیره شرکتهای تابعه ملی گاز ایران

 

آغاز آموزش های مجازی اعضای هیات مدیره شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران

معاون تجهیز و توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران از برگزاری نخستین دور از آموزش های مجازی اعضای هیئت مدیره از دی ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، افشین اسدی با اعلام این خبر، افزود: به منظور ايفاي نقش مؤثر توسط هيأت‌مديره‌ها و با توجه به اهميت توسعه مهارت و شايستگي ها در اين بخش و لزوم برنامه ريزي جامع براي تحقق شرايط مطلوب در اين زمينه، طرح آموزش اعضای هیئت مدیره در سه بخش دانش تخصصی (پیش نیاز و تکمیلی)، مهارت (ادراکی و مدیریتی) و همچنین ویژگی های شخصیتی (فردی و اجتماعی)  به روز رسانی شده است.

وی ادامه داد: دوره‌های پیش‌نیاز در بخش دانش تخصصی شامل؛ نقش، کارکرد و جایگاه هیأت‌مدیره‌ها، آشنايي با اساسنامه‌هاي نفت و گاز با نگاه به قوانين آينده، قانون برگزاری مناقصات و آئین نامه های اجرایی، مسئولیت مدنی کارکنان دولت/تخلفات و جرائم و مدیریت مالی برای مدیران غیرمالی بوده و حضور در دوره های یاد شده برای تمامی اعضا الزامی است.

اسدی در ادامه، اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری دوره های آموزشی به صورت حضوری، با تلاش همکاران واحد آموزش مدیریت، محتوای الکترونیک برخی از دوره های آموزشی مربوطه تهیه و در سامانه آموزش الکترونیک شرکت ملی گاز ایران، بارگذاری شده است، این دوره ها به تناوب و بر مبنای برنامه‌ریزی صورت گرفته به صورت فصلی اعلام و اجرا می‌شود.

معاون تجهیز و توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران تصریح کرد: نخستین فصل از اجرای دوره های آموزش اعضای هیأت‌مدیره شامل دوره نقش، کارکرد و جایگاه هیأت‌مدیره‌ها است.

به گفته اسدی، این دوره از اواخر دی ماه سال جاری آغاز و اعضا تا 15 اسفند ماه سال جاری مهلت دارند تا با مراجعه به آدرس LMS.NIGC.IR نسبت به گذراندن دوره مذکور اقدام کنند.

وی در پایان، خاطرنشان ساخت: ثبت نام اعضا از طریق تیم پشتیبانی سایت و توسط ستاد انجام شده و تا پایان دی ماه کدکاربری و رمز عبور برای اعضاء از طریق پیامک ارسال خواهد شد .

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/29 - ١٤:٢٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 53

خروج
تصاویر منتخب