صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

تازه های ورزشی

دومین دوره مسابقات سراسری شطرنج آنلاین به مناسبت دهه مبارک فجر

شرایط حضور در مسابقات شطرنج آنلاین ویژه کارکنان شاغل زن و مرد

شرکت در مسابقات رایگان بوده لذا از تمامی علاقه مندان (کارکنان رسمی و قراردادی ) دعوت بعمل می آید مطابق شرایط ذیل ثبت نام و در مسابقه شرکت نمایند. 


مسابقات با توجه به تعداد شرکت کننده ها در 5 دور یا بیشتر برگزار می گردد.


تمامی کارکنان شاغل زن و مرد رسمی و قراردادی ( مدت معین و مدت موقت ) با تاییدیه امور اداری شرکت مربوطه مجاز به حضور در مسابقه می باشند.


زمان برگزاری مسابقه کارکنان مرد روز جمعه مورخ 1399/11/17 راس ساعت 00/ 11 می باشد.


زمان برگزاری مسابقه کارکنان زن روز جمعه مورخ 1399/11/17 راس ساعت 16/00 می باشد.


ابتدا در سایت لیچس ثبت نام کرده، سپس با آیدی ثبت نامی خود در سایت لیچس وارد شده و جهت عضویت در تیم شرکت ملی گاز ایران لینک زیر را درخواست دهید و منتظر تایید تیم داوری باشید:


Https://lichess.org/team/5ceTR1Rf


توجه:وارد لینک بالا شده و تمرین مات در یک حرکت را حل نمایید، سپس کادر آبی رنگ یا درخواست عضویت را بزنید.ارسال نام و نام خانوادگی / سال تولد / شماره تماس/ شماره پرسنلی/ محل خدمت / و عنوان آیدی ثبت نام شده در سایت lichess ، به تفکیک جنسیت ، حداکثر تا تاریخ 1399/11/12به شماره دورنگار 02181315665


توجه: ثبت نام پس از تاریخ اعلام شده ( دوازدهم بهمن ماه ) مورد پذیرش نخواهد بود.


پس از پذیرش در تیم شرکت ملی گاز ایران، با توجه به جنسیت  خود و ساعت برگزاری مسابقه، بر روی عنوان مسابقه مورد نظر در قسمت مسابقات یا تورنمنت کلیک کرده و در آنجا جوین یا وارد شدن را انتخاب نمایید.


پس از اتمام مسابقه، تمامی بازیهای نفرات برتر توسط تیم داوری بررسی خواهد شد و در صورتیکه مشخص شود فردی از کامپیوتر شخص دیگری در انتخاب حرکات خود کمک گرفته، مقام وی سلب خواهد شد و از شرکت در مسابقات دیگر محروم می گردد.


برای مشاهده فایل تصویری توضیحات در خصوص روش ثبت نام در سایت مسابقات کلیک کنید

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/06 - ١٠:٠٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1340

خروج
تصاویر منتخب