صفحه اصلی > خبرها > اخبار و اطلاعیه ها 


نسخه چاپي

اخبار و اطلاعیه ها

انتصاب سرپرست امور ورزش و تربیت بدنی

امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی گاز ایران شاهد انتصاب سرپرست خود و تغییر در سطح مدیریت مجموعه ورزش بود .

روز چهارشنبه مورخ 99/10/17  طی جلسه معارفه ای که با حضور جناب آقای حدادی معاون محترم مدیریت توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز و همکاران امور ورزش برگزار گردید، ضمن تشکر از زحمات و قدر دانی از فعالیتها و  اقدامات صورت گرفته در حوضه ورزش همگانی در مدت تصدی  جناب آقای رحیم نظر زاده , جناب آقای حسن شیخ ایمانپور به عنوان سرپرست امور ورزش و تربیت بدنی معرفی گردیدند .


جناب آقای حدادی ضمن آرزوی توفیق و موفقیت در سمت جدید آقای نظرزاده در مجموعه شرکت مهندسی و توسعه گاز  ،  ورود جناب شیخ ایمانپور را در حوزه ورزش با توجه به تجربیات و سابق فعالیت ایشان در تمامی حوزه های منابع انسانی گزینه مناسبی برای ادامه اهداف ورزش دانستند .


آقای نظر زاده نیز به ارائه گزارشی مختصر از فعالیت ها و چالشهایی که امور ورزش در طول مدت تصدی با آن مواجه بودیم اشاره داشته و افزودند با جلساتی که در امور ورزش با کارشناسان واحد برگزار شد ،به این نتیجه رسیده که می باسیت فعالیت های ورزشی را از دور انجام و ورزش را وارد دنیای مجازی کنیم .به همین منظور با بهره بردن از دانش آکادمیک کارشناسان امور ورزش و توانمندی و اعتبار قهرمانان ملی حاضر در واحد به تهیه و تولیدکلیپ به منظور بارگذاری در شبکه اینترنت و اینترانت شرکت ،در زمینه های عارضه های اسکلتی و قوای جسمانی  پرداخته و ضمن مشخص نمودن آنها راهکارهای مناسب برای بهبود آن در اختیار همکاران قرار دادیم .


ایشان در صحبت های خود به این نکته اشاره داشتند که تمامی فعالیت ها و نتایجی که در بخش مجازی حاصل شده در حال حاضر به صورت یک پایلوت در سطح وزارت نفت  قرار گرفته و دستور العملها و آیین نامه هایی که در این امور تهیه و تدوین شده به عنوان منبع اصلی فعالیت های مجازی در سطح وزارت به تایید اداره کل ورزش ، سلامت و مسئولیت اجتماعی رسیده است و برای سال آینده در کنار سایر فعالیت های ورزشی در دستور کار واحد های ورزش هر چهار شرکت اصلی خواهد  بود .


آقای شیخ ایمانپور نیز ضمن عرض ارادت و احترام و خدا قوت به کلیه مجموعه امور ورزش و جناب حدادی افزودند: کار های بسیار خوبی در زمینه ورزش صورت گرفته که از آنها می توان به زنگ ورزش اشاره داشت که جای تقدیر و تشکر دارد . وی افزود :مقوله ورزش علاوه بر پرداختن به جسم بیشتر کمک به جان و روح  و روان دارد و به عنوان عامل مهمی در نشاط انسان است .


جناب آقای هاشمی ، مسئول ورزش همگانی با عرض تبریک به آقای شیخ  ایمانپور ، آرزوی موفقیت نموده و از زحمات و خدمات ارزنده جناب آقای نظر زاده تشکر و با بیان اینکه تجربیات ارزشمندی در کنار آقای نظر زاده داشته ،  برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت در سمت جدید نمودند.


پایان بخش مراسم  اهداء هدیه ای به رسم یادبود و به پاس زحمات به  آقای نظر زاده و حکم سرپرستی امور ورزش به جناب آقای شیخ ایمانپورتوسط معاون محترم منابع انسانی جناب آقای حدادی بود .  


  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/22 - ١١:٥٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 158

خروج
تصاویر منتخب