به پایگاه اطلاع رسانی مدیریت توسعه منابع انسانی خوش آمدید    
بانوان
واليبال شركت ملي گاز ايران آسيايي شد 

دوازدهمين دوره مسابقات واليبال قهرماني باشگاههاي برتر بانوان كشور كه از 17 آبان ماه سال جاري با حضور هفت تيم سنگ تاش شيراز ، ذوب آهن اصفهان ، شهرداري سمنان ، دانشگاه آزاد اسلامي ، اسلامشهر ، شهيد اسماعيل زاده بابلسر و گاز ايران آغاز شده بود روز پنج شنبه مورخ  8/12/92 با قهرماني تيم گاز ايران به پايان رسيد .


واليبال شركت ملي گازايران آسيايي شد
كاپ قهرماني رقابتهاي ليگ برتر بانوان كشور در دست گازيها

دوازدهمين دوره مسابقات واليبال قهرماني باشگاههاي برتر بانوان كشور كه از 17 آبان ماه سال جاري با حضور هفت تيم سنگ تاش شيراز ، ذوب آهن اصفهان ، شهرداري سمنان ، دانشگاه آزاد اسلامي ، اسلامشهر ، شهيد اسماعيل زاده بابلسر و گاز ايران آغاز شده بود روز پنج شنبه مورخ  8/12/92 با قهرماني تيم گاز ايران به پايان رسيد .
در اين رقابتها بعد از انجام 42 بازي ، تيم گاز در مجموع با 11 برد از 12 بازي و كسب 32 امتياز عنوان قهرماني را از آن خود ساخت و جواز حضور در بازيهاي جام باشگاههاي آسيا را كسب نمود .
گازي ها در ديدار پاياني و در گيم هاي اول و دوم با نتيجه مشابه 19 بر 25 پيروز شدند و گيم هاي سوم و چهارم را به دانشگاه آزاد واگذار كردند . ولي گيم پنجم حضور مائده برهاني از بازيكنان شاخص دانشگاه آزاد هم نتوانست نتيجه را به سود آنان تغيير دهد و درنهايت بانوان گاز ايران با نتيجه قاطعانه 15 بر 8 پيروز ميدان شد تا با شايستگي به مقام قهرماني نائل گردد .
واليباليست هاي گاز در 11 بازي گذشته موفق به كسب 30 امتياز و در بازي آخر با كسب 2 امتياز شيرين در مجموع با 3 امتياز اختلاف نسبت به تيم دوم يعني ذوب آهن( كه از پر افتخارترين تيمهاي چند سال اخير بوده ) برتر ي يافت و دانشگاه آزاد نيز با توجه به 29 امتياز و يك پيروزي كمتر از ذوب آهن در جايگاه سوم قرار گرفت .
تيمهاي اسلام شهر ، بابلسر ، سنگ تاش شيراز و  شهرداري سمنان نيز رتبه هاي چهارم تا هفتم را كسب نمودند .
مراسم اختتامه اين دوره از مسابقات با شكوه خاصي با حضور جمعي از مسئولان تيم ها و دست اندركاران از جمله سركار خانم صديقه كعبي زاده (نائب رئيس فدراسيون واليبال) ، براري اوا (مدرس بين المللي واليبال بانوان) ، منوچهر پور حسن (مسئول برگزاري كننده ليگ) ، محمود افشار دوست (دبير فدراسيون) ، اميدوار حاتمي (رئيس كميته داوران) ، محمود نوري (رئيس هيئت واليبال استان  تهران) ، مجيد سعيدي (رئيس امور ورزش و تربيت بدني شركت ملي گاز) ، محمد شير شاهي (مسئول ورزش قهرماني) ، مرتضي رحماني پور ( مسئول ورزش همگاني)و مهناز احمدي مسئول ورزش بانوان و كمك مربي تيم برگزار و كاپ قهرماني به شركت ملي گاز ايران اهدا گرديد .
در اين مراسم سركار خانم كعبي زاده ضمن اظهار رضايت از برگزاري مسابقات حضور تيم بانوان شركت ملي گاز ايران را به عنوان نماينده واليبال بانوان ايران در رقابتهاي جام باشگاههاي آسيا تبريك گفته و براي اين تيم و تمامي دست اندركاران زحمتكش آن آرزوي موفقيت نمود .

 

1392/12/11 يكشنبه
....
عناوين كسب شده توسط سركار خانم پونه فرجي 

از فرزندان قهرمان شركت ملي گاز ايران مي توان به سركار خانم پونه فرجي قهرمان رشته تكواندو اشاره داشت كه در طي سالهاي اخير توانسته است مقامهاي متعدد قهرماني در سطح استان ، كشوري و آسيايي كسب نمايد


از فرزندان قهرمان شركت ملي گازايران مي توان به سركار خانم پونه فرجي فرزند آقاي ابوالقاسم فرجي  نام برد .

ايشان  متولد سال 1357  بوده و  دررشته تكواندو  در سال 1392 موفق به كسب عناوين زير گرديده  اند .

*. مقام سومي قهرماني بازيهاي آسيايي كه در كشور اندونزي .

*. مقام اول و كسب مدال طلا جوانان استان تهران .

*. مقام اول و كسب مدال طلا دسته يك جوانان جام آينده سازان المپيك .

*. مقام اول  دسته يك جوانان جام كوثر .

*. فني ترين بازيكن سال 1392 در هفته دفاع مقدس .

 1392/11/29 سه‌شنبه
....
سومين المپاد ورزشي بانوان بالاي 26 سال وزارت نفت برگزار گرديد  
....
اولين المپياد فرزندان دختر كمتر از 18 سال وزارت نفت 
....
مدال برنز آسيا در دست ملي پوش نفتي 

پونه فرجي نوجوان 17 ساله عضو تيم ملي تكواندو كشور در روزهاي آخر خرداد ماه سال جاري براي دومين بار به رقابتهاي آسيايي كه در كشور اندونزي برگزار شد اعضام و موفق شد مدال برنز اين رقابتها را در شاخه كيوروگي ( مبارزه) كسب نمايد


1392/5/6 يكشنبه
....
تيم تنيس زميني بانوان گاز تهران قهرمان دور رفت رقابتهاي ليگ برتر 

تيم تنيس بانوان گاز تهران با كسب 21 امتياز مقام قهرماني دور رفت پنجمين دوره مسابقات ليگ برتر باشگاههاي كشور را كسب نمود


تيم تنيس زميني بانوان گاز تهران قهرمان دور رفت رقابتهاي ليگ برتر
جام ولايت


تيم تنيس بانوان گاز تهران با كسب 21 امتياز مقام قهرماني دور رفت پنجمين دوره مسابقات ليگ برتر باشگاههاي كشور را كسب نمود .
اين رقابتها از تاريخ 10/4/92 لغايت 17/4/92 به ميزباني هيات تنيس مازندران در شهرستان ساري و با حضور 8 تيم  گاز تهران ، شهرداري اروميه ، البرزگاز كيش ، امير آمل ، دانژه شيراز ، مشايخ شيراز ، صبا طب شيراز و خراسان رضوي ) برگزار گرديد ، كه در پايان رقابتها ي دور رفت تيم با انگيزه و هماهنگ گاز تهران توانست با غلبه بر تمامي حريفان قهرماني را از آن خود سازد ، شهرداري اروميه به مقام دوم رسيد و تيم البرزگاز كيش به مقام سوم بسنده كرد .شايان ذكر است گازيها مقام نائب قهرماني مسابقات سال گذشته را يدك مي كشند .
دور برگشت رقابتها تنيس بانوان اواخر شهريور ماه سال جاري به ميزباني تيم امير آمل در استان مازندران برگزار خواهد شد .

 

1392/4/23 يكشنبه
....
گزارش برنامه بانوان ويژه ولايت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن اردبيهشت 1392 

به مناسبت ,ولادت با سعادت خانم فاطمه زهرا(س) و روز زن امور ورزش و تربيت بدني اردوي فرهنگي ورزشي مختص بانوان شركت ملي گازايران را برگزار نمود

ادامه مطلب
 


گزارش اجراي برنامه بانوان ويژه ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن  

 

به مناسبت ,ولادت با سعادت خانم فاطمه زهرا(س) و روز زن امور ورزش و تربيت بدني روز پنج شنبه مورخ 12/2/92 اردوي فرهنگي ورزشي مختص بانوان شركت ملي گازايران را برگزار نمود.
 شركت كنندگان رأس ساعت 8 صبح از محل برج گاز به سمت بوستان ولايت (پارك شهربانو) حركت كردند. ساعت 30/8 پس از اهداء گل به آنان و با نظم و ترتيب خاص وارد مجموعه شدند. پس از ورود به سالن ورزشي به منظور آمادگي جهت برگزاري مسابقات تفريحي و ورزشي كه از قبل تدارك ديده شد شركت كنندگان 20دقيقه توسط مربي مجرب ايروبيك نرمش كردند پس از آن با توجه به علاقمندي در ايستگاه هاي مختلف قرار گرفتند و مسابقات فوتبال دستي، پرتاب پنالتي ، دو وميداني ، دارت، جابجايي استپ، اسكيت و آمادگي جسماني برگزار شد كه در نهايت به سه نفر از برندگان هر ايستگاه جوايزي تعلق گرفت.  


 

پس از آن در ساعت 30/11 دقيقه طبق زمانبندي از پيش تعيين شده علاقمندان به رشته شنا وارد استخر مجموعه شدند و تا ساعت 13 به صورت تفريحي به شنا پرداختند.  ساعت 13 تمامي بانوان به سمت رستوران مجموعه حركت كرده و تا ساعت 14 ناهار صرف نمودند. ساعت 14 الي 15 علاقمندان به دوچرخه سواري به سمت ايستگاه مخصوص دوچرخه حركت نموده و به صورت تفريحي ازپيست دوچرخه استفاده كردندو طي مدت اقامت از فضاي سبز محوطه پارك استفاده نمودند رأس ساعت 15 كليه شركت كنندگان پس از اتمام برنامه ها به سمت اتوبوس ها حركت كرده و ساعت 45/15 دقيقه به برج گاز رسيدند.      ضمن اينكه از همكاران امور ورزش علي الخصوص سركار خانم صادقپور و يوسفي كه در ايجاد نظم و انظباط و هماهنگي كليه امور مربوطه زحمات زيادي متقبل شدند تقدير و تشكر مي شود .

 

 

 

 

 

1392/3/4 شنبه
....
گزارش عملكرد بانوان تير انداز شركت ملي گاز ايران در دومين المپياد ورزشي بانوان زير 26 سال صنعت نفت 

بانوان تيرانداز شركت ملي گاز ايران در دومين المپياد ورزشي بانوان زير 26 سال وزارت نفت در قالب دو تيم الف و ب حاضر و موفق گرديدند در كنار مقامهاي انفرادي در بخش تيمي يك مقام دوم  و يك مقام چهارم را كسب نمايند .

متن كامل گزارش  


به دنبال مشخص شدن زمان برگزاری دومین المپیاد ورزشی بانوان زیر 26 سال صنعت نفت، هیئت تیراندازی با دعوت از کلیه تیراندازان مطرح در سراسر کشور در تاریخ 5/11/91 اقدام به رکورد گیری نمود تا نفرات برتر در دو رشته تفنگ و طپانچه را جهت شرکت در مسابقات مذکور راهی محمودآباد نماید.

 پس از پایان برنامه رکوردگیری نامبردگان ذیل از واحدهای مختلف جواز شرکت در المپیاد ورزشی صنعت نفت را گرفته و در قالب دو تیم الف و ب 27/11/91 جهت شرکت در مسابقات راهی مجتمع آموزشی تفریحی محمودآباد شدند.

هانیه بهمن آبادی،سعیده طاهریان،سلاله طاهریان،نسرین سعیدی،زهرا صالحی،نیره شفیعی،سعیده سعادتمند،وجیهه یوسفی کنعانی،مریم فرح بخش،لیلا سلطانی،زهره افضلی،هانیه توکلی تیراندازان دو رشته طپانچه و تفنگ این اردو بودند.زهرا ارض پیما سرپرست و ناهید محمدی پور مربی تیم بانوان زیر نظر سمانه کرم بخش  سر مربی  تیم  شرکت ملی گاز تیراندازان را در این راه هدایت کردند.

هدف  این اردو برگزاری آخرین تمرینات تکنیکی_تاکتیکی و انجام تست های نهایی تیراندازان بود.

و در طی مسابقات انجام شده تیم الف شرکت گاز توانست مقام دوم تیمی و تیم ب شرکت مقام چهارم تیمی را بدست آورند.و بقیه نتایج حاصله به مشروح در ذیل اشاره میشود:

سعیده سعادتمند با اقتدار کامل توانست جایگاه مقام اول در رشته تفنگ را  با امتیاز 385 از آن خود کند.

 تیم الف شرکت گاز توانست مقام دوم تیمی را بدست آورد.

در رشته طپانچه تیراندازان شرکت توانستند مقام سومی را بدست آورند.

 و در نهایت تیم ب شرکت مقام چهارم را برای شرکت به ارمغان آوردند .

پس از تمام شدن مسابقات و بازگشت تیمهای اعزامی طی نشستی درمورخه  5/12/91هیئت تیراندازی شرکت گاز با سرمربی و سرپرست تیم بانوان مسابقات را ارزیابی و نقطه نظرات خود را برای بهبود و پیشرفت این مجموعه ارائه کردند. طی این نشست سرمربی تیم تقویم آموزشی سال آینده را به هیئت تقدیم و راهکارهای مفید و موثر خود را عنوان کردند.
خانم کرم بخش پیشرفت تیراندازان شرکت گاز را در گرو حضور در مسابقات مختلف دانسته و سطح این المپیاد را بدلیل حضور چند تیرانداز در لیگ دسته اول و برتر بانوان بالا دانسته و برای بهتر شدن تیم شرکت راهکارها و کارگاه های مختلفی را پیشنهاد کردند . وی افزود بعد از موفقیتی که در المپیاد ورزشی بانوان بدست آوردیم کارمان سخت تر می شود و اگر بخواهیم این موفقیت مستمر باشد بدلیل کم بودن زمان باید از همین الان شروع کنیم و تیراندازی ورزشی نیست که اگر یک نفر مدال گرفت انتظار داشته باشیم او در مسابقات بعدی هم مدال می گیرد ما مسابقات متعددی در پیش رو خواهیم داشت که بسیار مشکل می تواند باشد و شاید امکان مدال آوری وجود نداشته باشد.اما مطمئن باشید که مدال سعیده سعادتمند،وجیهه یوسفی کنعانی،مریم فرح بخش،لیلا سلطانی،زهره افضلی،زهرا صالحی بصورت اتفاقی بدست نیامده است.

وی در خصوص  هدف برگزاری  اردو گفت : هدف اصلی آموزش است تیراندازان باید نکات زیادی را بیاموزند. برای رسیدن به موفقیت،باید تمرینات را در سطح بالاتری پیگیری کنیم . هدف اصلی ما شرکت در مسابقات لیگ بانوان می باشد و باید برای رفتن به لیگ و مسابقات در بهترین شرایط قرار بگیریم.

وی ابراز امیدواری کرد با امکاناتی که مسئولان تربیت بدنی و هیئت تیراندازی شرکت گاز در اختیار بانوان شرکت قرار داده اند. این مجموعه میتواند خود را به سرعت برای مسابقات تیراندازی سال آینده آماده کند و ایجاد انگیزه در بازیکنان و عرضه برنامه های کاربردی را از مهمترین عوامل موفقیت تیم تیراندازی در مسابقات پیش رو بیان کرد و گفت برگزاری رقابت های مختلف تا پیش از مسابقات رسمی،می تواند تیراندازان را در شرایط مطلوب تری قرار دهد.

وی در خصوص تیم طپانچه نیز گفت :در مسابقات انجام شده عملکرد بسیار امیدوار کننده تنی چند از بانوان تیرانداز را مشاهده کردم و دلیل پیشرفت آنان را اردوی برگزار شده دانسته و برای بهتر شدن تیم طپانچه کارگاه های آموزشی مختلفی را ارائه کردند.

حسن جوادی نژاد دبیر هیئت تیراندازی گاز در حاشیه این مسابقات ضمن تشکر از زحمات بی دریق امور تربیت بدنی و دست اندرکاران این المپیاد یکی از اولویت های هیئت تیراندازی گاز را در سال جدید را توسعه روابط بین چهار شرکت اصلی دانسته.وی اعلام کرد که بی شک با توسعه روابط و تقویت تعاملات موفقیت های بیشتری در تیراندازی بدست خواهیم آورد و ضمن استفاده از تجربه آنان سرعت خود را برای رسیدن به اهداف تعیین شده افزایش خواهیم داد.

دبیر هیئت تیراندازی افزود از طرفی ورزش،بهترین مکان برای نشان دادن این حقیقت به فرزندان است که هر چه تلاش و کوشش بیشتری کنیم  به موفقیت های بیشتری می رسیم،مساله ای که تجربه و تاریخ نیز به بشر ثابت کرده است.ورزش همچنین جایگاه خوش رفتاری و خوش اخلاقی است تا به فرزندان خود یاد دهیم که باید در هر مکان و جایگاهی به دیگران اهمیت دهند و با مردم خوش رفتاری کنند.

وی افزود که با توجه به بانوان و جوانان  و گسترش فعالیت های آنان در رشته تیراندازی از جمله اهداف و اولویت های این هیئت می باشد وی افزود که این رشته هیچ محدودیت سنی و جنسی ندارد و همه می توانند در آن شرکت کنند.

وی در ادامه از تاثیر ورزش در زندگی بشری گفت:ورزش بهترین میدان برای تربیت و رشد فرزندان است زیرا در این میدان است که می توان تاثیر سلامت جسمی و روحی را در رسیدن به اهداف نشان داد.

وی با بیان اینکه این رشته ورزشی علاوه بر سلامت جسم،سلامت روحی ورزشکاران را نیز به همراه خواهد داشت و یکی از پر مدال ترین رشته های ورزشی دنیاست،افزود:در دین  مبین اسلام به فعالیت  در این رشته تاکید شده و این امر مسئولیت مسئولان  را سنگین تر می کند و ما در تلاش هستیم شرایط مناسبی برای توسعه و گسترش این رشته ورزشی در سطح  وزارت نفت وجود آوریم و در فراگیر شدن هرچه بیشتر آن بکوشیم.

 

1392/1/15 پنجشنبه
....


مجری سایت : شرکت سیگما