به پایگاه اطلاع رسانی مدیریت توسعه منابع انسانی خوش آمدید    
فوتسال / فوتبال
مراسم تجليل از تيمهاي برتر مسابقات فوتسال جام رمضان در استان گلستان برگزا شد  

به میمنت گرامیداشت ماه مبارک رمضان ، امور ورزش گاز گلستان و با همكاري پایگاه بسیج شهید گرزین  مسابقه فوتسال بین 11 تیم از گاز گلستان ، شرکت پخش فراورده های نفتی استان و دیوان محاسبات بعنوان تیم مهمان برگزار شد  .


در مراسم اختتامیه  مسابقات  فوتسال جام رمضان  گاز گلستان از تیمهای برتر تجلیل شد

 

مهندس ولی ا... مقصودلو درخصوص این مسابقات گفت:به میمنت گرامیداشت ماه مبارک رمضان هماهنگی امور ورزش با همكاري پایگاه بسیج شهید گرزین گاز گلستان مسابقه فوتسال بین 11 تیم از گاز گلستان ، شرکت پخش فراورده های نفتی استان و دیوان محاسبات بعنوان تیم مهمان برگزار شد  .

  وی در خصوص جزئیات برگزاری مسابقات جام رمضان گاز گلستان گفت :مسابقات فوتسال بصورت جداگانه در دو  رده کارکنان با 11 تیم و پیشکسوتان بالای 40 سال  با 6 تیم برگزار شد

مسئول هماهنگی امور ورزشی گاز گلستان افزود: سطح بازیها مطلوب بود و تیمهای هر رده سنی پس از ارائه بازیهای درخور تحسین ، در نهایت چهره تیمهای برتر مشخص شد.

وی تصریح کرد:درمسابقات فوتسال کارکنان که با حضور 11 تیم و در 4 گروه بصورت دوره ای برگزار گردید پس از انجام بازی های دیدنی 2  تیم ستاد و  حراست به مرحله فینال  راه یافتند که در نهایت تیم حراست مقام اول را کسب کرد و تیم ستاد مقام دوم  و تیم اداره گاز ناحیه گرگان نیز سوم شد.

 

  مقصودلو در ادامه تصریح کرد : در همین راستا مسابقات فوتسال پیشکسوتان نیز به مناسبت این ایام پر خیر و برکت جمعاً با حضور 6  تیم متشکل از 5 تیم از گاز گلستان و یک تیم نیز از کانون بازنشستگان صنعت نفت استان در دو گروه  انجام شد که در نهایت تیم کانون بازنشستگان صنعت نفت استان حائز مقام اول شد و تیمهای بهره برداری و  رانندگان گاز گلستان  نیز بترتیب مقامهای دوم و سوم را بدست آوردند.

مسئول هماهنگی امور ورزش گاز گلستان ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این مسابقات     اظهار داشت: در مراسم اختتامیه این بازیها که با حضور  اعضاء هیئت مدیره و  ورزشکاران و ورزش دوستان  انجام شد از تیمهای  برتر  با اهداء جام قهرمانی تجلیل بعمل آمد .
 

ورزش و تربيت بدني گاز استان گلستان

 

1392/5/6 يكشنبه
....


مجری سایت : شرکت سیگما