آمار بازدیدکنندگان
تعداد بازديد اين صفحه: 59198
تعداد بازديد از سايت: 151154659
تعداد بازديد زيرپورتال: 12434539
اين زيرپورتال امروز: 6564
در امروز: 63746
اين صفحه امروز: 32
برنامه زمانبندی دوره ها
2- ايمني گاز طبيعي در شبکه هاي گازرساني و ايستگاههاي تقليل فشار  

 

به اطلاع همكاران محترم ميرساند،آموزش شرکت گاز استان کرمان در نظر دارد دوره آموزش «ایمنی گاز طبیعی در شبکه های گازرسانی»را براي كاركنان واحد هاي بهره برداری ،گازرسانی و HSE از تاريخ 06/02/ 93 لغايت 08/02/93 از ساعت 8:00 تا 16:00 در آموزش پروین اعتصامی اجرا نماید .

شایان ذكر است دوره آموزشي فوق براساس نياز آموزشي شاغلين طراحي و استخراج گرديده است، در خاتمه نفراتی که نیاز به شرکت در این دوره را دارند، مراتب را به واحد آموزش اعلام نمایند تا اقدام لازم انجام پذیرد .  


 
1- دوره تخليه هواي خطوط و شبکه هاي گازرساني  
دوره آموزشي تخلیه هوای خطوط و شبکه های گازرسانی در راستاي استاندارد مشاغل تعمیرات و ناظرین اجرای طرح ها توسط شركت گاز استان کرمان از تاريخ 01/02/93 لغايت 03/02/92 برگزار مي شود. اطلاعات مربوط به دوره را می توانید در فایل مشخص شده ملاحظه نمایید.  
3- نظام پيشنهادات  
به اطلاع کلیه همکاران گرامی می رساند در راستای استقرار نظام پیشنهادات در شرکت گاز استان کرمان ،واحد آموزش در نظر دارد با همکاری دبیرخانه نظام پیشنهادات ،دوره آموزشی در این زمینه از تاریخ 16/02/93 تا 17/02/93 را در چهار گروه ویژه مدیران ،اعضای دبیرخانه نظام ، کارکنان واحدهای ستادی و نواحی گازرسانی  اجرا نماید اطلاعات بیشتر در  خصوص این دوره را در فایل زیر ملاحظه نمایید .    
5- ده برنامه تحول نظام اداري  

ده برنامه تحول نظام اداری نشات گرفته از متن سیاست های کلی نظام اداری سند چشم انداز توسعه اقتصادی ،اجتماعی و فرهنگی می باشد وبا توانمندسازی دستگاه های اجرایی و تربیت مدیران و کارشناسان کارآمد در توسعه کشور نقش موثری را ایفا  می نماید و عملکرد وبهره وری دستگاه های اجرایی را بالا می برد

در این راستا آموزش شرکت گاز استان کرمان دوره آموزشی «ده برنامه تحول نظام اداری»  در قالب دو گروه ویژه مدیران و کارشناسان را از تاریخ 28/02/93 لغایت 29/02/93 برگزار می نماید . اطلاعات بیشتر در این زمینه را در فایل پیوست ملاحظه نمایید.


 
4- ارزيابي کمي ريسک (QRA) 
دوره آموزشي « ارزیابی کمی ریسک QRA » ویژه کارشناسان HSE ، واحدهای فنی، مهندسی وطراحی توسط شرکت گاز استان کرمان از تاریخ 20/02/93 تا 21/02/93 برگزار می شود اطلاعات مربوط را می توانید رویت نمایید  
اجرا و نظارت لوله کشی گاز 
شرکت هیچگونه مسئولیتی برای بازرسی از تجهیزات اختصاصی و داخلی مشترک را ندارد .مشترک موظف است در اجرای لوله کشی داخلی، نصب تجهیزات مربوطه، بهره برداری و استفاده از گاز طبیعی استانداردها و ضوابط فنی و ایمنی مربوطه را رعایت نماید.چنانچه در محدوده واحد مشترک / مصرف کننده حادثه ای منجر به خسارات مالی و جانی برای آن ملک یا املاک مجاور گردد شرکت هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

تاییدیه لازم باید توسط سازمان نظام مهندسی صادر گردد.

اجرای لوله کشی تجهیزات اختصاصی و داخلی مشترک به عهده پیمانکاران بخش خصوصی می باشد.شرکت هیچگونه مسئولیتی برای بازرسی از تجهیزات اختصاصی و داخلی مشترک را ندارد .مشترک موظف است در اجرای لوله کشی داخلی، نصب تجهیزات مربوطه، بهره برداری و استفاده از گاز طبیعی استانداردها و ضوابط فنی و ایمنی مربوطه را رعایت نماید.چنانچه در محدوده واحد مشترک / مصرف کننده حادثه ای منجر به خسارات مالی و جانی برای آن ملک یا املاک مجاور گردد شرکت هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

تاییدیه لازم باید توسط سازمان نظام مهندسی صادر گردد.

اجرای لوله کشی تجهیزات اختصاصی و داخلی مشترک به عهده پیمانکاران بخش خصوصی می باشد.

 


مجری سایت : شرکت سیگما