به پایگاه اطلاع رسانی مدیریت توسعه منابع انسانی خوش آمدید    
جلسه معارفه معاون مديرتوسعه منابع انساني برگزارشد
جلسه معارفه معاون مديرتوسعه منابع انساني برگزارشد 

جلسه معارفه معاون تجهيز وتوسعه منابع انساني با حضور مديرمحترم توسعه منابع انساني و رؤساي زيرمجموعه اين مديريت درسالن اجتماعات طبقه شانزدهم ساختمان مركزي برگزارشد.

دراين جلسه كه با تلاوتي چند از كلام الله مجيد آغاز گرديد، رؤساي امور زيرمجموعه مديريت توسعه منابع انساني به معرفي خود پرداختند و رؤساي مرتبط با حوزه معاونت تجهيز و توسعه منابع انساين علاوه بر معرفي به بيان مختصري از عملكرد حوزه مربوطه نمودند.

در ادامه اين نشست ، ضمن قرائت سوابق كاري و تحصيلي آقاي مجيد كشاورز توسط دبيرجلسه، معاون تجهيز و توسعه منابع انساني به بيان ديدگاههاي خود پرداخت و نقش منابع انساني را در فرآوري گاز بي بديل خواند و گفت جهان امروز، ايران گازي را بمراتب با اهميت تر از ايران هسته اي مي داند و اين وظيفه ما رادر حوزه منابع انساني صدچندان مي نمايد. اواستفاده از كار و تفكر جمعي در ارتقاء سطح بهره وري را مورد توجه قرارداد و از حسن نظر جناب آقاي هادي زاده مديرمحترم توسعه منابع انساني نيز تشكر نمود.

پس از مجيد كشاورز، محمدمهدي هادي زاده «مديرتوسعه منابع انساني» با بياناتي ضمن اشاره به جايگاه رفيع منابع انساني و سهم گاز در اقتصاد كشور وسبد انرژي جهان، به اهداف و استراتژيهاي كلان و اجرايي حوزه منابع انساني پرداخت و آن را قلب تپنده سيستم برشمرد.

مديرتوسعه منابع انساني با تأكيد بر آسيب شناسي واجراي برنامه هاي منابع انساني در سفرهاي عملياتي، تحليل فرآيند تعيين صلاحيت ها و شايستگيهاي موردانتظار را به همان ميزان با اهميت خواند كه اجراي برنامه هاي آموزشي، تعيين نيازها و استانداردهاي آموزشي در توانمندسازي كاركنان را از اركان اصلي توسعه منابع قلمداد نمود.

هادي زاده در ادامه علاوه برآنكه اجراي سياستهاي كلي نظام اداري ابلاغي ازسوي مقام معظم رهبري مورد توجه و تأكيد قرارداد از خدمات ارزنده آقاي نصراصفهاني معاون و مديرقبلي توسعه منابع انساني نيز تقدير و تشكر نمود و براي آقاي مجيدكشاورز و كليه حاضرين در جلسه نيز از خداوند سبحان آرزوي توفيق وسعادت كرد.

اين نشست رأس ساعت 45/10 با تنفيذ حكم مسئوليت آقاي مجيدكشاورز توسط مديرتوسعه منابع انساني وبا ذكرصلواتي بر محمد وآل محمد (ص) خاتمه يافت.

براي ديدن عكس هاي اين مراسم لطفا كليك فرماييد


1389/3/10 دوشنبه
....


مجری سایت : شرکت سیگما