آمار بازدیدکنندگان
تعداد بازديد اين صفحه: 140880
تعداد بازديد از سايت: 152844154
تعداد بازديد زيرپورتال: 12624432
اين زيرپورتال امروز: 1441
در امروز: 12783
اين صفحه امروز: 34
گروه مديريت
آموزش مديران  

امروزه كشورهاي بزرگ را با سازمانهاي قدرتمندشان در سراسر جهان مي­شناسند. اين سازمانها هستند كه باكسب و كارخود و با ايجاد ارزش افزوده، رشد اقتصادي را از طريق بزرگ كردن حجم اقتصاد براي كشورهايشان به ارمغان مي­آورند و در توسعه فرهنگ و ارزشهاي جامعه، همچنين سلامت و رفاه مردمان يك سرزمين نقش مهمي بردوش دارند. سازمانها هنگامي مي­توانند نقش خود را در سعادت ملتشان به خوبي ايفادكنند كه از مديراني شايسته و آموزش ديده، پرورش يافته و مختصص برخوردار باشند. چه بسيار سازمانهايي كه به خاطر برخورداري از رهبران فرهيخته، فهيم و مدير و اداري صلاحيتهاي گوناگون مديريتي، رشد و موفقيت اعجاب آوري داشته­اند و چه بسيار سازمانهايي كه به علت عدم مديريت مناسب، فرصتهايي طلايي را به تهديدهاي مخرب تبديل و در نهايت به ورطه ورشكستگي و سقوط كشيده شده­اند.

 ازاينرو نظر به موقعيت و جايگاه شركت ملي گاز ايران در كشور بعنوان تعيين­كننده مسير اصلي توسعه يافتگي به لحاظ ارائه خدمات گازرساني در اقصي نقاط كشور و همچنين فراهم­سازي شرايط اشتغال، توليد، ارزآوري و در عين حال ايجاد ثبات اقتصاد ملي نقش مهمي را ايفاد مي­كنند.

 بديهي است با چنين شرايط و استناد به نقش شركت ملي گاز ايران درتحقق سند چشم­انداز جمهوري اسلامي ايران در افق 1404 اهميت ارتقاء كيفي سرمايه­هاي انساني دو چندان شده است كه بدين منظور آموزش و تجهيز نيروي انساني شركت ملي گاز در راستاي طرح پرورش مديران صنعت نفت اقدام به طراحي مدل آموزشي براي مديران  فعلي و آينده  در سطوح مختلف ايجاد خواهد شد.


 
بيشتر


مجری سایت : شرکت سیگما