آمار بازدیدکنندگان
تعداد بازديد اين صفحه: 908168
تعداد بازديد از سايت: 147258041
تعداد بازديد زيرپورتال: 11972299
اين زيرپورتال امروز: 8437
در امروز: 45267
اين صفحه امروز: 649
آرشيو اخبار
فرا رسيدن مولود هشتمين اختر تابناك امامت و ولايت مبارك باد 

آموزش و تجهيز نيروي انساني شركت ملي گاز ايران فرا رسيدن مولود هشتمين اختر تابناك امامت و ولايت را به تمامي همكاران ارجمند و خانواده محترم آنان تبريك و تهنيت عرض مي نمايد.


 
استاندارد آموزشی مشاغل حسابرسی داخلی  
استاندارد آموزشی مشاغل حسابرسی داخلی طی فرآیند چهار مرحله ای از طریق بررسی و تجزیه وتحلیل مشاغل مزبور ، با رویکرد ارتقاء سطح دانش و توانایی شاغلین این حوزه تهیه و تدوین گردیده است .جهت مشاهده این استاندارد و اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک نمایید.  
 
تهيه و تدوين استاندارد آموزشي مشاغل تامين نيروي انساني  

  استاندارد آموزشي  مشاغل  تامين نيروي انساني  طي فرآيند چهار مرحله اي از طريق  بررسي و تجزيه وتحليل مشاغل مزبور ، با رويكرد ارتقاء سطح دانش و توانايي  شاغلين اين حوزه تهيه و تدوين گرديده است .جهت مشاهده اين استاندارد اينجا را كليك نماييد.  


استاندارد آموزشي مشاغل تامين نيروي انساني با هدف ارتقاء سطح دانش و توانايي كاركنان شاغل در تامين نيروي انساني توسط واحد آموزش اداري ، مالي و بازرگاني با همكاري كارشناسان خبره از حوزه هاي مرتبط و بكارگيري متد هاي علمي و تجربي تهيه و دردسترس همكاران محترم قرار گرفته است .به منظور تهيه اين استاندارد 18 جلسه كارشناسي برگزار و شركت كنندگان در جلسات طي 440 نفر ساعت 29 شغل را در قالب 3 خوشه اصلي  بررسي و 125 دوره آموزشي و كاربردي در راستاي توانمندسازي كاركنان تعريف و تبيين گرديده است .

 
تخصيص كد به دوره جديد piping 

كد 81333 به دوره تست شبكه و خطوط فشار متوسط ( پنوماتيك) اختصاص يافته و قابل بهره برداري در سيستم جامع مي باشد. جهت دريافت شناسنامه دوره اينجا را كليك كنيد.


 
تدوين استاندارد آموزشي مشاغل روابط عمومي 

استاندارد آموزشي  مشاغل  روابط عمومي  طي فرآيند چهار مرحله اي از طريق  بررسي و تجزيه وتحليل مشاغل مزبور ، با رويكرد ارتقاء سطح دانش و توانايي  شاغلين اين حوزه تهيه و تدوين گرديده است .براي دريافت فايل و اطلاعات بيشتر اينجا را كليك كنيد.


استاندارد آموزشي مشاغل  روابط عمومي با هدف ارتقاء سطح دانش و توانايي كاركنان شاغل در اين مشاغل توسط واحد آموزش اداري ، مالي و بازرگاني با همكاري كارشناسان خبره از حوزه هاي مرتبط و بكارگيري متد هاي علمي و تجربي تهيه و دردسترس همكاران محترم قرار گرفته است. به منظورتهيه اين استاندارد 30 جلسه كارشناسي برگزار و شركت كنندگان در جلسات طي 548 نفر ساعت 32 شغل را در قالب 6 خوشه اصلي  بررسي و 210 دوره آموزشي و كاربردي در راستاي توانمندسازي كاركنان تعريف و تبيين گرديده است .

 
آرشيو اخبار
بيشتر


مجری سایت : شرکت سیگما