آمار بازدیدکنندگان
تعداد بازديد اين صفحه: 125393
تعداد بازديد از سايت: 152780313
تعداد بازديد زيرپورتال: 12618479
اين زيرپورتال امروز: 3975
در امروز: 41777
اين صفحه امروز: 52
مركزآموزش ستاد
معرفي 

 مركز آموزش ستاد و دوره­هاي آموزش شركت ملي گاز ايران

Training Courses of NIGC and Holding training Center

 

شتاب فزاينده علوم بشري در تمام زمينه­ها، پيشرفت روزافزون تكنولوژي و پيچيدگي­هاي سازماني، داشتن منابع انساني كارآمد و با مهارت را در سازمان­ها به امري ضروري و اجتناب­ناپذير تبديل كرده است.

آموزش فرايندي پيچيده است. از اين رو، اجراي دوره­هاي آموزشي نيازمند وجود يك رويكرد و نگرش سيستمي و هدفمند است. لذا با برنامه­ريزي نظامند و با استفاده از الزامات اين سيستم به عنوان خطوط راهنما، مي­توان به آموزشي اثربخش و بادوام دست يافت.

آموزش و تجهيز نيروي انساني با درك اهميت و ضرورت آموزش در افزايش و حفظ مهارت كاركنان و همچنين آماده­سازي نيروي انساني ماهر براي احراز مشاغل بالاتر بر آن است كه با انجام دوره­هاي آموزشي اثربخش به بخشي از توسعه­يافتگي منابع انساني در سازمان پاسخ بدهد.

مركز آموزش ستاد شركت ملي گاز ايران با بيش از 21 سال سابقه در اجراي دوره­هاي آموزشي كاربردي و حرفه­اي مطابق با استانداردهاي آموزشي همواره در جهت پاسخ به نيازهاي آموزشي كاركنان شركت ملي گاز ايران با تشكيل تيم­هاي كارشناسي و حرفه­اي قدم برداشته است.

مركز آموزش ستاد شركت ملي گاز ايران با هدف ايجاد انگيزه و افزايش ظرفيت يادگيري كاركنان در جهت ارتقائ كيفيت و پيشرفت و توسعه جامعه، تمام توان و استعداد خود را جهت دستيابي به اهداف سازماني به كار گرفته است.


 
بيشتر


مجری سایت : شرکت سیگما