آمار بازدیدکنندگان
تعداد بازديد اين صفحه: 135733
تعداد بازديد از سايت: 149325366
تعداد بازديد زيرپورتال: 12245549
اين زيرپورتال امروز: 7593
در امروز: 89785
اين صفحه امروز: 75
گروه مديريت

امروزه كشورهاي بزرگ را با سازمانهاي قدرتمندشان در سراسر جهان مي­شناسند. اين سازمانها هستند كه باكسب و كارخود و با ايجاد ارزش افزوده، رشد اقتصادي را از طريق بزرگ كردن حجم اقتصاد براي كشورهايشان به ارمغان مي­آورند و در توسعه فرهنگ و ارزشهاي جامعه، همچنين سلامت و رفاه مردمان يك سرزمين نقش مهمي بردوش دارند. سازمانها هنگامي مي­توانند نقش خود را در سعادت ملتشان به خوبي ايفادكنند كه از مديراني شايسته و آموزش ديده، پرورش يافته و مختصص برخوردار باشند. چه بسيار سازمانهايي كه به خاطر برخورداري از رهبران فرهيخته، فهيم و مدير و اداري صلاحيتهاي گوناگون مديريتي، رشد و موفقيت اعجاب آوري داشته­اند و چه بسيار سازمانهايي كه به علت عدم مديريت مناسب، فرصتهايي طلايي را به تهديدهاي مخرب تبديل و در نهايت به ورطه ورشكستگي و سقوط كشيده شده­اند.

 ازاينرو نظر به موقعيت و جايگاه شركت ملي گاز ايران در كشور بعنوان تعيين­كننده مسير اصلي توسعه يافتگي به لحاظ ارائه خدمات گازرساني در اقصي نقاط كشور و همچنين فراهم­سازي شرايط اشتغال، توليد، ارزآوري و در عين حال ايجاد ثبات اقتصاد ملي نقش مهمي را ايفاد مي­كنند.

 بديهي است با چنين شرايط و استناد به نقش شركت ملي گاز ايران درتحقق سند چشم­انداز جمهوري اسلامي ايران در افق 1404 اهميت ارتقاء كيفي سرمايه­هاي انساني دو چندان شده است كه بدين منظور آموزش و تجهيز نيروي انساني شركت ملي گاز در راستاي طرح پرورش مديران صنعت نفت اقدام به طراحي مدل آموزشي براي مديران  فعلي و آينده  در سطوح مختلف ايجاد خواهد شد.


 
  
 
نسخه قابل چاپبازگشت
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر


مجری سایت : شرکت سیگما