به پایگاه اطلاع رسانی مدیریت توسعه منابع انسانی خوش آمدید    
ورزش و تربيت بدني
برنامه زمانبندی کلاسهای ورزشی 

برنامه زمانبندی کلاسهای ورزشی در سال 1393 ویژه آقایان
مکان برگزاری ساعات تمرین روز برگزاری رشته ورزشی ردیف
شیرودی - 9 دی 6/00 - 8/00 روزهای زوج شـــنا 1
شیرودی - 9 دی 9/30 - 11/30 جمعه ها
انرژی اتمی - خورشید 19/30 - 22/30 دوشنبه
شیرودی - نوفلاح 17/30 - 19/00 یکشنبه - سه شنبه
جانبازان 17/30 - 19/00 یکشنبه - سه شنبه
جانبازان 6/00 - 8/00 روزهای فرد
جانبازان 16/30 - 17/30 یکشنبه - سه شنبه
شیرودی - نوفلاح 16/30 - 18/00 روزهای زوج
جانبازان 18/00 - 21/30 دوشنبه
باشگاه شماره 2 نفت 18/30 - 20/00 یکشنبه
باشگاه شماره 2 نفت   جمعه
ساختمان ششم - شهدای گاز 6/00 - 7/30 روزهای زوج بدنسازی 2
15/00 - 16/30
16/30 - 18/00
18/00 - 19/30
انرژی اتمی - خورشید 15/00 - 16/30 پنجشنبه بسکتبال 3
12/00 - 13/30 جمعه
13/30 - 15/00
15/00 - 16/30
جانبازان 16/00 - 18/00 پنجشنبه
18/00 - 20/00 روزهای زوج
شیرودی - شهید عضدی 15/30 - 17/00 یکشنبه - سه شنبه تنیس روی میز 4
شیرودی - سالن بدمینتون 15/30 - 17/00 شنبه - چهارشنبه بدمینتون 5
9/00 - 11/00 جمعه
باشگاه شماره 2 نفت 17/00 - 18/30 یکشنبه فوتسال 6
میدان سپاه - سازمان نظام وظیفه 16/30 - 18/00 دوشنبه - چهارشنبه
باشگاه شماره 2 نفت 14/00 - 15/30 پنج شنبه
شهدای دانشجو 16/00 - 17/30 دوشنبه
جانبازان 18/00 - 20/00 یک شنبه
8/30 - 11/00 پنج شنبه
شیرودی - پیست دوومیدانی 6/00 - 7/30 روزهای زوج ورزش صبحگاهی 7
خانه والیبال 17/30 - 19/00 شنبه والیبال 8
16/00 - 17/30 چهارشنبه
17/30 - 19/00 دوشنبه
شهید کبکانیان 16/30 - 18/00 روزهای زوج کاراته 9
16/00 - 17/30 تکواندو
 
برنامه زمانبندی کلاسهای ورزشی در سال 1393 ویژه بانوان
مکان برگزاری ساعت تمرین روزبرگزاری رشته ورزشی ردیف
انرژی اتمی - خورشید 13/00 - 14/30 جمعه شنـــا 1
سازمان آب - آبفا 17/45 - 19/15 یکشنبه - سه شنبه
جانبازان 17/30 - 19/00 شنبه - چهارشنبه
16/00 - 17/30 دوشنبه - چهارشنبه
10/00 - 11/30 جمعه
باشگاه شماره 2 نفت 12/30 - 14/00 پنجشنبه
ساختمان ششم - شهدای گاز 6/00 - 7/30 یک شنبه - سه شنبه ایروبیک - بدنسازی 2
15/00 - 16/30
16/30 - 18/00
18/00 - 19/30
تختی 16/30 - 18/00 یکشنبه - دوشنبه - چهارشنبه ایروبیک - آمادگی جسمانی
انرژی اتمی - خورشید 16/30 - 18/00 یکشنبه - سه شنبه بسکتبال 3
شیرودی - شهید عضدی 15/30 - 17/00 دوشنبه - جمعه تنیس روی میز 4
شیرودی - سالن بدمینتون 16/30 - 18/00 سه شنبه - جمعه بدمینتون 5
خانه والیبال 16/00 - 17/30 دوشنبه والیبال 6
17/30 - 19/00 چهارشنبه
شهید کبکانیان 15/30 - 17/00 یکشنبه - سه شنبه کاراته 7
تکواندو

آدرس مکانهای ورزشی طرف قررداد :
مجموعه ورزشی 9 دی :
میدان 7 تیر . مفتح جنوبی . ورزشگاه شهید شیرودی .
مجموعه ورزشی خورشید ایرانیان :
امیر آباد شمالی . بولوار آزادگان . کوچه 24 غری
مموعه ورزشی جانبازان :
میدان 7 تیر . مفتح جنوبی . کوچه ورکش
سالن شهدای گاز :
میدان 7 تیر . خیابان کریمخان . خیابان شهید سپهبد قرنی . کوچه امانی
سالن عضدی :
میدان 7 تیر . مفتح جنوبی .کوچه ورزنده
سالن بدمینتون شهید شیرودی :
میدان 7 تیر . مفتح جنوبی . ورزشگاه شهید شیرودی .
باشگاه شماره 2 صنعت نفت :
 میدان صادقیه . خسرو جنوبی
شهدای دانشجو :
میدان 7 تیر . مفتح جنوبی
خانه والیبال :
میدان ولیعصر . بلوار کشاورز . خیابان حجاب
باشگاه نظام وظیفه :
میدان سپاه . حوزه نظام وظیفه
استخر مجموعه آبفا :
میدان فاطمی . انتهای زرتشت غربی
مجموعه تختی :
سید خندان . میدان تختی
باشگاه کبکانیان :
میدان 7 تیر . مفتح جنوبی


 

1394/1/24 دوشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
..
...
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما