به پایگاه اطلاع رسانی مدیریت توسعه منابع انسانی خوش آمدید    
گزارش برنامه گردشگري نياسر ارديبهشت 1393 

 اولين برنامه گردشگري خانوادگي شركت ملي گاز ايران با همت هيئت ورزشهاي همگاني امور ورزش و تربيت بدني در سال جاري و به تاريخ 18/2/93 در منطقه نياسر كاشان برگزار شد .
 


گزارش برنامه تفريحي ورزشي كاشان . نياسر

ارديبهشت 1393

به حول و قوه الهي اولين برنامه گردشگري خانوادگي شركت ملي گاز ايران با همت هيئت ورزشهاي همگاني امور ورزش و تربيت بدني در سال جاري و به تاريخ 18/2/93 در منطقه نياسر كاشان برگزار شد .

برنامه فوق با حضور 130 نفر از پرسنل واحد هاي ستادي به همراه خانواده محترم آنان به طبيعت گردي و شركت در مراسم گلابگيري اختصاص داشت  .شركت كنندگان در اين برنامه ورزشي خانوادگي حركت خود را از  ساعت 00/6 صبح روز پنج شنبه با تجمع در پاركينگ شهيد باقري (پاركينگ مرجان) به سمت كاشان آغاز كرده و صبحانه را در مجتمع پذيرايي مهتاب صرف نمودند ، بعد از ورود به نياسر در مكاني كه از قبل براي حاضرين پيش بيني شده بود اسكان يافتند و توسط يكي از محلي ها با چگونگي روند گلابگيري و همچنين خواص گياهان دارويي آشنا شدند . بازديد از طبيعت زيباي منطقه  ، چهار تاقي نياسر (از قديمي ترين بناهاي تقويمي جهان) و غار رئيس از برنامه گروه بود . اقامه نماز و صرف ناهار از برنامه بعدي گروه بود كه در نهايت به بازديد حمام فين  كاشان ختم شد . شايان ذكر است در اين گردشگري همكاران شركت گاز استان كاشان همكاري خوبي داشتند .


 

1393/2/24 چهارشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
..
عكس هاي مرتبط :
 
 
...
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 

تازه ترين اخبارمجری سایت : شرکت سیگما