به پایگاه اطلاع رسانی مدیریت توسعه منابع انسانی خوش آمدید    

آخرين اخبار

برگزاري كانون ارزيابي ستاد شركت ملي گاز ايران 

رئيس آموزش و تجهيز نيروي انساني و دبير كانون ارزيابي شركت ملي گاز ايران از برگزاري كانون ارزيابي در تاريخ 30 دي و يكم بهمن ماه سال جاري در ستاد شركت ملي گاز ايران خبر داد.

 


رئيس آموزش و تجهيز نيروي انساني و دبير كانون ارزيابي شركت ملي گاز  ايران از اجراي كانون ارزيابي خبر داد و  گفت : كانون ارزيابي با هدف شناسايي و توسعه شايستگي هاي كاركنان برگزار مي گردد.

وي افزود: كانون ارزيابي شامل گروه كوچكي از شركت كنندگان است كه مجموعه اي از آزمون ها و تمرينات كه بر اساس تجزيه و تحليل فعاليت هاي عمده در مشاغل طراحي گرديده است را  تحت نظر   عده اي ارزياب انجام مي دهند با اين هدف كه مهارت ها، قابليت ها و شايستگي هاي شركت كنندگان شناسايي تا در برنامه ريزي مسير شغلي و همچنين نقش هاي سازماني مورد نظر كه به طور معمول پست هاي مديريتي است مورد بهبود و توسعه قرار گيرند.

ايشان همچنين خاطر نشان نمود: انتخاب همكاران براي حضور در كانون ارزيابي بر مبناي سوابق كاري، تجربيات و شاغل بودن در مقابل سمت هاي سازماني 17 و بالاتر مي باشد و در ادامه تاكيد نمودند: اين ارزيابي صرفا براي توسعه توانمندي هاي همكاران انجام مي شود و تاثيري بر ارزيابي هاي دوره اي متداول در شركت ملي گاز ندارد.

وي در خاتمه گفت: اولين دوره كانون ارزيابي در تاريخ هاي 15 و 16 دي ماه با حضور 10 تن از كارشناسان شاغل در حوزه مديريت منابع انساني برگزار گرديد و تصميم داريم به ياري خدا تا پايان سال 92 حدود 70 تن از كارشناسان شركت را مورد ارزيابي قرار دهيم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1392/11/2 چهارشنبه 
نسخه قابل چاپبازگشت
..
عكس هاي مرتبط :
 
فايل هاي مربوطه :

HSE-AZAR91.pdf1.88 MB  
...
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما