به پایگاه اطلاع رسانی مدیریت توسعه منابع انسانی خوش آمدید    

  •  


تصوير روز

پيوندها

اطلاعيه هاي مهم


حديث روز

  •  


شعله هاي فروزان

امور ايثارگران
رجعت پيکر مطهر شهيد مفقودالاثر سيد محمود مصطفوي به آغوش ميهن/ پيام مديرعامل شركت ملي گاز ايران به همين مناسبت 

پیکر شهید سید محمود مصطفوی پس از 26 سال شوکران فراق به شهد وصال مبدل شد تا پاره های گل در کنار برادران شهیدش سید مهدی و سید اسماعیل آرام گیرد.
 

 


پیکر شهید سید محمود مصطفوی پس از 26 سال شوکران فراق به شهد وصال مبدل شد تا پاره های گل در کنار برادران شهیدش سید مهدی و سید اسماعیل آرام گیرد.
به گزارششرکت ملی گاز ایران، مراسم وداع با شهید سید محمود مصطفوی از کارکنان شرکت پالایش گاز بیدبلند صبح چهارشنبه پنجم شهریور ماه در حسینیه عاشقان ثاراله اهواز انجام و تدفین پیکر شهید در روز پنج شنبه ساعت 8:30 صبح از روبروی بیمارستان شهید ایرانپور به سمت قطعه شهدای میانکوه انجام می شود. 
 شهید سید محمود مصطفوی متولد مرداد ماه 1335 از خطه کهگیلویه و بویر احمد بود که در شهریور سال 1363 در شرکت پالایش گاز بیدبلند استخدام و در شهریور سال 66 با حکم رئیس منطقه وقت مهندس حمیدرضا عراقی به عنوان رئیس خدمات اجتماعی و رفاهی منصوب شد.
وی در فروردین سال 67 برای مبارزه با دشمن بعثی به منطقه فاو اعزام و در روز 28 فروردین 67 در حمله ناجوانمردانه آمریکاییها به شهر فاو مفقود الجسد شد.
پیکر این شهید معزز توسط گروه تحقیق و تفحص سپاه پاسداران با انجام آزمایش DNA در روز اول شهریور ماه امسال احراز هویت شد.

 

1393/6/9 يكشنبه
....
جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس، مهدي تقي يار رناني به خيل شهدا پيوست 

برادر بسیجی و یادگار هشت سال دفاع مقدس جانباز سرافراز مهدی تقی یار رنانی پس از 30 سال تحمل رنج و سختی ناشی از جراحات وارده در سالروز ورود آزادگان عزیز و سرافراز به کشور در روز 26 مرداد ماه ندای حق را لبیک گفته و به خیل شهدا پیوست...


برادر بسیجی و یادگار هشت سال دفاع مقدس جانباز سرافراز مهدی تقی یار رنانی پس از 30 سال تحمل رنج و سختی ناشی از جراحات وارده در سالروز ورود آزادگان عزیز و سرافراز به کشور در روز 26 مرداد ماه ندای حق را لبیک گفته و به خیل شهدا پیوست.
به گزارش  شرکت ملی گاز ایران، جانباز سرافراز مهدی تقی یار رنانی در سال 63 در 16 سالگی به جبهه های حق علیه باطل اعزام و در روز 28 اسفند سال 63 در عملیات بدر در منطقه هورالهویزه از ناحیه کتف مورد اصابت ترکش قرار گرفته که منجر به قطع دست شد و از ناحیه سینه وریه نیز شیمیایی شد.
این جانباز فداکار پس از 30 سال تحمل رنج و سختی ناشی از جراحات وارده در سالروز ورود آزادگان عزیز و سرافراز به کشور در روز 26 مرداد ماه ندای حق را لبیک گفته و به خیل شهدا پیوست.
روابط عمومی، امور ایثارگران و حوزه بسیج شرکت ملی گاز ایران، شهادت جانباز مهدی تقی یار رنانی را به خانواده آن شهید معزز تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال علو درجات را برای آن شهید گرانقدر آرزو می نماید.
لازم به ذکر است، این عزیز از دست رفته از کارکنان منطقه دو عملیات انتقال گاز در اصفهان مشغول به کار بوده است.
1393/5/27

1393/5/29 چهارشنبه
....
مهندس عراقي در ديدار با جانبازان صنعت گاز : جانبازان و ايثارگران از افتخارات اين نظام هستند 

همزمان با میلاد پر برکت حضرت ابوالفضل عباس و روز جانباز مهندس عراقی  مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در دیدار با جانبازان، این قشر از جامعه را از افتخارات نظام و کشور و صنعت گاز دانست و گفت: جانبازان عزیر با ایثار و فداکاری در دوران دفاع مقدس و همینطور در شرکت ملی گاز ایران نمونه های بارز از خودگذشتگی و فداکاري می باشند...


همزمان با میلاد پر برکت حضرت ابوالفضل عباس و روز جانباز مهندس عراقی  مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در دیدار با جانبازان، این قشر از جامعه را از افتخارات نظام و کشور و صنعت گاز دانست و گفت: جانبازان عزیر با ایثار و فداکاری در دوران دفاع مقدس و همینطور در شرکت ملی گاز ایران نمونه های بارز از خودگذشتگی و فداکاري می باشند.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گازایران، مهندس حمیدرضا عراقی بهمراه دکتر طالبیان مشاور اجتماعی، فرهنگی وزیر نفت، حسيني پژوه مدير توسعه منابع انساني، سروری رئیس امور ایثارگران، ربیعیان رئیس دفتر مدیر عامل و بوجارزاده رئیس روابط عمومی با دو تن از جانبازان صنعت گاز آقايان هادی دوست و بابالوئی به نمایندگی از تمامی جانبازان دیدار و به گفتگو پرداخت.
در این مراسم مهندس عراقی با تقدیر از تمامی جانبازان ضمن آرزوی موفقیت و سلامت برای آنان، از تلاش و همت این عزیزان ستایش و جانبازان را الگو و سرمشق جامعه خواند.
لازم بذکر است کارکنان جانباز شاغل در صنعت گاز 1616 نفر، تعداد آزادگان 124 نفر و تعداد کل ایثارگران در این صنعت 8164 نفر می باشد.

 

 

1393/3/17 شنبه
....
مراسم تجليل از جانبازان شرکت ملي گاز ايران برگزار شد 

روز گذشته 11/3/93 مصادف با میلاد باسعادت امام حسین (ع)، حضرت ابوالفضل (ع) و امام زین العابدین (ع) مراسم تجلیلی از ایثارگران و جانبازان در باشگاه شماره یک صنعت نفت برگزار گردید...

 

 

 

           آلبوم تصويري


روز گذشته 11/3/93 مصادف با میلاد باسعادت امام حسین (ع)، حضرت ابوالفضل (ع) و امام زین العابدین (ع) مراسم تجلیلی از ایثارگران و جانبازان در باشگاه شماره یک صنعت نفت برگزار گردید.
به گزارش  شرکت ملی گاز ایران، در این مراسم که با مولودی خوانی و گروه های مختلف هنری همراه بود حجت الاسلام راستگو از اساتید حوزه و دانشگاه سخنرانی و به مدح و ستایش از ایثارگران و جانبازان پرداخت.
همچنین در این مراسم مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران با تجلیل از مقام شامخ این قشر، جامعه جانبازان را ستون انقلاب خوانده و اضافه نمود: با رشادتها و جانبازی های این عزیزان، انقلاب اسلامی به ثمر رسیده و با از خودگذشتگی های این عزیزان بود که در جنگ با دشمنان و استکبار شاهد کشوری باثبات و قدرتمند هستیم.
1393/3/12

1393/3/12 دوشنبه
....


مجری سایت : شرکت سیگما